VARIOVENT | Fan Teknolojileri

        +90 536 206 18 09 | variovent@variovent.com

Havalandırma | İklimlendirme | Isıtma | Fan Çözümleri

Variovent
Domestik Fanlar

Variovent | Banyo, Wc, Cam, Duvar Tipi Fanlar

*Dekoratif Banyo, *Wc Aspiratörü, *Sessiz Banyo Wc Aspiratörü, *Klapeli Banyo Wc Aspiratörü, *Geri Tepme Ventilli Banyo Wc Aspiratörü, *Otomatik panjurlu Banyo Wc Aspiratörü, *Çift Yönlü Cam ve Duvar Tipi Aspiratör, *Cam Tipi Panjurlu Aspiratör, *Villa Tipi Şık Banyo Wc Fanları

VARIOVENT | Fan Teknolojileri

Sessiz, Dekoratif, Banyo, Wc, Cam Tipi Fanlar
SILENT DESIGN Kapaklı Dekoratif  Sessiz Banyo Wc Aspiratörü
SILENT DESIGN
Kapaklı, Dekoratif, Sessiz Aspiratör

Ürün Detayları
SILENT DUAL Hareket Sensörlü, Nem Sensörlü Banyo Wc Aspiratörü
SILENT DUAL
Nem ve Hareket Sensörlü, Sessiz

Ürün Detayları
SILENT CZ SESSİZ BANYO WC ASPİRATÖRÜ 100'lük, 125'lik, 150'lik, 200'lük
SILENT CZ
Sessiz Banyo, Wc Aspiratörü

Ürün Detayları
DECOR DESIGN Kapaklı, Dekoratif Banyo Wc Aspiratörü
DECOR DESIGN
Dekoratiif Banyo, Wc Aspiratörü

Ürün Detayları
DECOR Timer, Zaman Ayarlı, İnce, Şık, Banyo Wc Aspiratörü
DECOR
İnce Kasalı Banyo, Wc Aspiratörü

Ürün Detayları
EDM Soler Palau, Otomatik Panjurlu Banyo Wc Aspiratörü, Banyo Fanı, Wc Fanı
EDM
Otomatik Panjurlu Banyo Wc Fanı

Ürün Detayları
HCM-N 150, 225, 300 Geri AKış Panjurlu Cam ve Duvar Tipi Aspiratör, Fan Havalandırma
HCM-N
Cam Duvar Tipi Geri Akış Panjurlu

Ürün Detayları
HV STYLVENT Otomatik Panjurlu, Çift Yönlü, Cam ve Duvar Tipi Aspiratör, Fan
HV STYLVENT
Çift Yönlü, Panjurlu Cam, Duvar Tipi

Ürün Detayları
ABPP Cam ev Duvar Tipi Geri AKış Panjurlu Aspiratör Fan Activent Bahçıvan Bvn
ABPP
Çift Yönlü, Panjurlu Cam Duvar Tipi

Ürün Detayları
Banyo, Wc, Cam Tipi Aspiratörler

Banyo aspiratörü alırken nelere dikkat edilmeli? Banyo tuvalet aspiratörü boyutu, banyonun genişliğine göre olmalıdır. Bunun için 100'lük, 120'lik ve 150'lik aspiratörler yer alır. Küçük banyolar için 100'lük havalandırma fanı, orta boyuttaki banyolar için 120'lik geniş banyolar içinse 150'lik fanlar önerilir.

Banyo havalandırma fanı işe yarıyor mu? Banyo fanı kullanılmayan banyolarda sıcak su buharı birikir. Buhar neme yol açar, biriken nem küfe neden olur. Küf de kötü koku ve az önce söz ettiğim diğer sorunlara da neden olur. Nem ve küf, banyonuzdaki eşyalara, duvarlara, kapı ve döşemelere de zarar verir.

Banyo aspiratörü nereye takılır? Banyo havalandırma fanı montajı oldukça kolaydır. Bu cihazlar tavan ya da pencere gibi alanlara kolaylıkla yatay ve dikey bir şekilde takılabilir. Havalandırma fanı montajını kendiniz yapacaksanız ilk olarak fanın takılacağı konumu belirlemeniz gerekir.

Banyoda havalandırma olmazsa ne olur? Banyo havalandırma sistemleri her banyonun özelliklerine uygun olarak mutlaka kullanılmalıdır. Havalandırma en az banyonun su sistemleri kadar önemlidir. Kapalı alanlar olan banyolar yüksek suya ve su buharına neden olur. İyi havalandırılmayan banyolar ciddi rutubet ve koku tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Banyolar için havalandırma nasıl yapılır? Banyo fanının konumu oldukça önemli. En iyi havalandırma için duş ve tuvalet arasındaki orta noktaya monte etmelisiniz. Ancak, banyo çok büyükse, birden fazla fan takmanız gerekebilir. Yeni bir fan takıyorsanız, fanın ana gövdesinin bulunduğu tavan düzenini dikkate almanız gerekecektir.

Fanlı menfez ne işe yarar? Fanlı menfez sistemleri çatı havalandırma menfezleri olarak da bilinmektedir. Fanlı menfez de bulunan kanalların yönü sayesinde dışarıda esen rüzgar vasıtası ile gelen temiz hava bulunduğunuz ortama aktarılmış olur. Öte yandan aynı şekilde ortamdaki kirli olan havanın da dışarıya atılmasını sağlar.

Aspiratör nemi alır mı? Havalandırma fanı olarak da geçen bu ürün sıkça nem, rutubet oluşumu olan banyo alanında tercih edilir. Nemin ve rutubetin oluşumuna karşı güvenli kullanım avantajı sağlayan banyo aspiratörü modeli dar ve geniş alanlara özel olarak farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur.

Banyo aspiratörü alırken nelere dikkat edilmeli? Banyo tuvalet aspiratörü boyutu, banyonun genişliğine göre olmalıdır. Bunun için 100'lük, 120'lik ve 150'lik aspiratörler yer alır. Küçük banyolar için 100'lük havalandırma fanı, orta boyuttaki banyolar için 120'lik geniş banyolar içinse 150'lik fanlar önerilir., Zaman Ayarlı banyo Wc Fanı, Hareket sensörlü, nem sensörlü,  banyo aspiratörü fiyat, banyo aspiratörü fiyatları

VARİOVENT Fan Havalandırma

Variovent | Plastik Dekoratif Fanlar

*Dekoratif Banyo, *Wc Aspiratörü, *Sessiz Banyo Wc Aspiratörü, *Klapeli Banyo Wc Aspiratörü, *Geri Tepme Ventilli Banyo Wc Aspiratörü, *Otomatik panjurlu Banyo Wc Aspiratörü, *Çift Yönlü Cam ve Duvar Tipi Aspiratör, *Cam Tipi Panjurlu Aspiratör, *Villa Tipi Şık Banyo Wc Fanları

VARIOVENT | Fan Teknolojileri

Variovent | Fan Teknolojileri
Banyo Fanı, Banyo Aspiratörü, Sessiz Banyo Aspiratörü, En Sessiz Banyo Aspiratörü, Dekoratif Banyo Wc Aspiratörü, Banyo Fanı Tavsiye, Banyo Fanı Fiyat, Banyo Fanı Yorumlar, Koçta bauhaus, sahibinden, aircool, blauberg, afs, soler palau, helios, vortice, dünar, bahçıvan, bvn, mutlusan, Banyo Havalandırma fanı, banyo wc fanı çeşitleri, banyo wc fanı modelleri, banyo wc fanı özellikleri, en kaliteli banyo wc aspiratörü, tavan tipi, duvar tipi, boru tipi, cam tipi fan, cam tipi aspiratör, otomatik panjulru banyo wc cam tiipi aspiratör, klapeli banyo wc aspiratörü, geri tepme ventilli banyo wc aspiratörü, geri akış panjurlu cam tipi aspiratör, çift yönlü havalandırma fanı, duvar tipi çift yönlü fan, mini aksiyel fan, ithal banyo wc aspiratörü, şık banyo wc aspiratörü, villa tipi banyo wc aspiratörü, banyo fanı tavsiye, en ucuz wc aspiratörü, tavan tipi wc aspiratörü, tavan tipi banyo aspiratörü, montaj, kaliteli, yerli, beyaz, siyah, sarı, grii, metalik, gümüş, kırmızı, kapaklı, tuvalet aspiratörü, en iyi banyo wc aspiratörü, menfezli banyo wc aspiratörü, 90 lık banyo wc aspiratörü, 100 lük banyo wc aspiratörü, 125 lik banyo wc aspiratörü, 200 lük banyo wc aspiratörü, 300 lük cam tipi aspiratör, 200 lük cam tipi aspiratör, 100 lük cam tipi aspiratör, elicent, fanlı banyo menfezi, bosch, ankara, istanbul, izmir, bursa, muğla, bodrum, antalya, mersin, manisa, samsun, eskişehir, bartın, zonguldak, kayseri, malatya, konya, denizli, aydın, edirne, çanakkale, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, fiyat, fiyatı, fiyatları, tipleri, çeşitleri, modelleri, en ucuz, dayanıklı, kaliteli, imalat, imalatçısı, fabrika, en uygun, en sağlam, özellikleri, sertifikası, bayisi, fiyat listesi, tipleri, listesi, nedir?, nerededir?, nasıldır?, nasıl yapılır?, fan seçimi, havalandırma, emiş, egsoz, eksoz, egzost, üfleme, çekici, üfleyici, tahliye, taze hava, pis hava, temiz hava, pervane, aksiyel, aksiyal, radyal, kanal, boru, duvar, çatı, elicent, aircool, vitro, mutlusan, akiş, güçtay, ars, badem, blauberg, vortice, soler palau,